FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

aluminyum dış cephe kaplama ankara

         

Otomatik açılır kayar kapılar; dış ve iç mekanlarda kullanılmak için üretilen, farklı uygulama ve detay zenginliğine sahip, çok boyutlu özel çözümler sunan kapı giriş sistemleridir. Tasarımları yarım daire, tam daire, yay parçası şeklinde olan bu kapılarıda dış bükey veya iç bükey uygulamaları yapılabilmektedir. Her iki farklı uygulama şeklinde, tek kayar kanat ve çift kayar kanatlar kullanılması mümkündür. Otomatik kayar kapıların en önemli özelliği sağladığı enerji tasarrufu ile ekonomik çözümler üretmektedir. Bina cephelerinde ve iç mekanlarda, bulundukları ortamla kusursuz uyum oluşturarak, hoş görünüm sağlamaları yanında, yoğun insan trafiği için kullanışlı sistemler olmalarıdır. sizlere bir telefon kadar yakın.

Fotoselli kapı almaya karar verdiniz. İyice araştırıp pek çok firma ile görüştünüz ve en sonunda bir karar verdiniz. Peki verdiğiniz karar ne kadar doğru? Karar verdiğiniz firmanın geçmişi, tamamladığı projeleri ve bu sektöre dair bilgisi yeterli mi? Fotoselli kapı montajı profesyonellik isteyen ve ince ayarlar ile tamamlanan bir sanattır. Kalitesis montaj sonrası beklentilerinizi karşılamayan bir kapı ve kapanırken feci seslerle kapanan bir kapıya sahip olabilirsiniz.

Rüzgar Alüminyum olarak fotoselli kapı montajını uzman ekibimiz ile tamamlıyor, en ince ayarlarına kadar yapıyor ve test ettikten sonra teslim ediyoruz. Montajımız esnasında sizlerin talepleri doğrultusunda radar ayarı, kapı açılış-kapanış hızlarını vb. ayarları yapıyoruz. Firmamızdan almadığınız kapılar için de endişe etmeyin! Rüzgar Alüminyum olarak kaliteli teknik servis hizmeti de vermekteyiz.

 

REFERANSLARIMIZ