ALÜMİNYUM DOĞRAMA

aluminyum doğrama ankara

         

RÜZGAR Alüminyum Doğrama olarak en başta misyon haline getirdiğimiz bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Alüminyum doğrama size çevrenize yaşadığınız alanlara güzellik ve değer üzerine değer katar. Gerek bina giriş kapıları gerek ofis bölmeleri her ne alanda kullanılırsa yaşadığınız mekana kalite katar. Yine alüminyum doğrama sistemlerini normal sıradan pencere uygulamaları dışında bir çok alanda görebilirsiniz.

  • Kapı girişleri
  • Rüzgarlıklar
  • Mekan iç bölmeleri
  • Dekoratif çok yönlü tasarımlar
  • Güneş kırıcılar

Alüminyum dünyanında her yerine kullanılıyor. Günümüzden en fazla tercih edilen bir yapı malzemesidir. Alüminyum doğrama aletleri inşaat ve dekorasyon işlemlerinizde yani başınızda bulunması gereken büyük yardımcılar arasındadır. Giydirme cephe, kapı, pencere gibi uygulamalarda üstün özellikleriyle dayanıklılık ve estetik açıdan kaliteli inşaatların tercihte bulunduğu malzemelerdir. Pratik kullanım sağlayarak işi yalıtım, yüzey işlemlerde ve diğer dekorasyonlarda kolaylık sağlar.

Alüminyum malzemesi size sıradan basit bir alüminyum olarak gelmesi dekoratif şık ve tok görüntüsüyle hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda siz değerli müşterilerimizin sunumuna uygulanır. Ayrıca uzun ömürlülüğü sayesinde bir çok inşaat sektöründe de vazgeçilmez ürün haline gelmiştir. Ayrıca alüminyum malzemesi görünüm dışında sizlere izolayson ve enerji tasarrufu sağlar. Alüminyum yapı itibariyle ısı iletim kat sayısı yüksek bir malzemedir.

 

REFERANSLARIMIZ